|
Welcome!
Jūsu grozs:
0 Produkti
Kopā: 0.00 €

Līdz bezmaksas piegādei jāpievieno produkti par 30.00 €Jūsu grozs pagaidām ir tukšs.

Sākums Receptes Sejai Sejas mazgāšanas krēms ar augļskābēm visiem ādas tipiem/100 ml

A daļa % grami Produkts

48.4
25
7
4
4
49
25
7
4
4
Ūdens
SCI
Babassu betaīns
Glikolstearāts
Cetilalkohols
B daļa % grami Produkts

5
5
1
0.6
5
5
1
16 pil.
Oligoquat
Dabīgu augļskābju maisījums
Palmrozes (15 pil.) un piparmētru (5 pil.) ēteriskās eļļas
Cosgard konservants

 

Pagatavošana: SCI sajauc ar babassu betaīnu, ūdeni un pārējām A daļas izejvielām, visu maisot silda ūdens peldē līdz glikolstearāts un cetilalkohols pilnībā izkusuši, SCI izšķīdis un veidojas balta, viendabīga masa. Maisījumu izņem no ūdens peldes, maisot padzesē un pievieno B daļas izejvielas. Krēmu pilda 100 „airless” traukā ērtākai lietošanai. Ja vēlaties krēmu ar abrazīvām piedevām- pievienojiet līdz 10% aprikožu vai valriekstu kauliņu granulas, vai mālus atbilstoši savam ādas tipam.

Lietošana un uzglabāšana: krēmu izmanto kā ādas ikdienas mazgāšanas līdzekli- nelielu daudzumu saputojot uz mitras ādas un noskalojot ar siltu vai vēsu ūdeni. Sejas mazgāšanas krēmu ieteicams izlietot 5 mēnešu laikā no pagatavošanas brīža.


Svarīgi: sejas mazgāšanas krēms, pateicoties Oligoquat, nesausina ādu un saglabā tās dabisko mitruma līmeni, augļskābes uzlabo ādas toni un palīdz atbrīvot ādu no atmirušām šūnām, SCI un babassu betaīns maigi, bet efektīvi attīra.


Fotogrāfijā redzami divi varianti: baltais - bez piedevām, violetais - ar 10% violeto mālu piedevu (receptē norādītajam daudzumam pievienojot 10 gramus māla).

 
bursa escort
Visi Internetveikali un cenas