|
Welcome!
Jūsu grozs:
0 Produkti
Kopā: 0.00 €

Līdz bezmaksas piegādei jāpievieno produkti par 30.00 €Jūsu grozs pagaidām ir tukšs.

Sākums Receptes Sejai Kokosriekstu - persiku eļļa sejas attīrīšanai/100 ml

A daļa % grami Produkts

65
20
14
65
20
14
Persiku kauliņu eļļa
Bioloģiska kokosriekstu eļļa
Polisorbāts 80
B daļa % grami Produkts

1 1 E vitamīns

Pagatavošana: sagatavo A daļu - izkausē kokosriekstu eļļu (silta ūdens peldē), pievieno persiku kauliņu eļļu un polisorbātu 80. Visu sajauc un pievieno B daļas izejvielas. Ja vēlaties, sejas attīrīšanas eļļu varat papildināt ar 0.3 - 0.8% ēteriskās eļļas (6 - 18 pil. uz 100 ml gatava produkta). Eļļu pilda 100 ml pudelītē ar pumpīti ērtākai lietošanai.


Lietošana: ar eļļā samitrinātu vates plāksnīti attīra ādu no dekoratīvās kosmētikas (arī acu zonu - skropstas, plakstiņus). Pēc sejas attīrīšanas ar eļļu to noskalo ar siltu ūdeni, ja nepieciešams - lieto toniku vai ziedūdeni un krēmu/eļļu/serumu.


Uzglabāšana: eļļu ieteicams izlietot 6 mēnešu laikā no pagatavošanas. Īpašus uzglabāšanas nosacījumus nav nepieciešams ievērot.


Svarīgi: pateicoties eļļu un polisorbāta 80 kombinācijai, šī sejas attīrīšanas eļļa lieliski škīdina ādas taukvielas, dekoratīvo kosmētiku un netīrumus, bet neatstāj taukainu sajūtu, jo saskaroties ar siltu ūdeni pārvēršas viegli noskalojamā pieniņā. Ja izmantojat eļļu acu kosmētikas noņemšanai, nav vēlams izmantot ēteriskās eļļas.

 
bursa escort
Visi Internetveikali un cenas