|
Welcome!
Jūsu grozs:
0 Produkti
Kopā: 0.00 €

Līdz bezmaksas piegādei jāpievieno produkti par 30.00 €Jūsu grozs pagaidām ir tukšs.

Sākums Receptes Sejai Micelārais ūdens ar vitamīniem 5in1 (attīra-tonizē-mīkstina-mitrina-atjauno) – 100 ml

A daļa % grami Produkts

91.8
0.2
92
0.2
Ūdens un/vai ādas tipam atbilstošs ziedūdens
Hialuronskābe
B daļa % grami Produkts

3
2
1.5
1
0.5
3
2
1.5
1
0.5 (10 pil.)
Decilglukozīds
Oligoquat
Glicerīns
Skaistuma vitamīni
Iscaguard konservants

Pagatavošana: sagatavo A daļu- hialuronskābi pievieno ūdenim (vai ziedūdenim, vai ūdens un ziedūdens maisījumam), viegli pasildot un/vai nepārtraukti maisot izšķīdina (nesildot hialuronskābes pilnīgi izšķīdināšana prasīs ilgāku laiku). A daļai pievieno visas B daļas izejvielas, visu samaisa un pilda 100 ml stikla vai plastmasas pudelītē ar pumpīti vai smidzinatāju ētrākai lietošanai.


Uzglabāšana: micelāro ūdeni ieteicams izlietot 4 mēnešu laikā no pagatvošanas brīža. To nevajadzētu uzglabāt tiešos saules staros.


Lietošana: micelārais ūdens sejas ādas kopšanā veic 5 funkcijas: mitrina, mīkstina, attīra, tonizē un atjauno ādu. Šis līdzeklis ir piemērots kosmētikas noņemšanai, ādas attīrīšanai un mitrināšanai, atsvaidzināšanai un tonizēšanai. Sastāvā esošie vitamīni, hialuronskābe un Oligoquat atjauno ādas dabisko mitruma līmeni un revitalizē.


Pēc micelārā ūdens lietošanas nav nepieciešams ādu noskalot ar ūdeni, ja āda šķiet sausa, pēc tā lietošanas ieteicams ādas tipam atbilstošs krēms,serums vai eļļa.

 
bursa escort
Visi Internetveikali un cenas