Dabiska kosmētika un izejvielas
A daļa%GramiProdukts

40.5
28
22
102
70
55
Ūdens
Virsmaktīvo vielu bāze
Laurilglukozīds
B daļa%GramiProdukts 

5
3
0.5
0.2
0.2
0.4
12.5
7.5
1.3
0.5
0.5
1
Oligoquat
Dabīgu augļskābju maisījums 55%
Saldo apelsīnu ēteriskā eļļa
Rozmarīna ēteriskā eļļa
Piparmētru ēteriskā eļļa
Kālija sorbāts

Pagatavošana: sagatavo A daļu- laurilglukozīdu, ja nepieciešams, silta ūdens peldē pasilda, līdz tas kļūst šķidrs, sajauc ar virsmaktīvo vielu bāzi un pievieno ūdeni. Visu rūpīgi sajauc, neputojot un nekuļot, lai neveidojas putas. Pa vienai pievieno B daļas izejvielas, visu vēlreiz rūpīgi sajauc un pilda 250 ml pudelē ar pumpīti vai „flip-top” vāciņu ērtākai lietošanai.


Lietošana: šampūnu izmanto kā ikdienas matu mazgāšnas līdzekli, saputojot to mitros matos un izskalojot ar siltu ūdeni. Ja nepieciešams, pēc šampūna lieto atbilstošu balzāmu vai matu masku.


Uzglabāšana: šampūnu ieteicams izlietot 5 mēnešu laikā no pagatavošanas brīža. Īpaši uzglabāšanas nosacījumi nav jāievēro.


Svarīgi: dabīgo augļskābju maisījums un efektīva ēterisko eļļu kombinācija šampūnā līdzsvaro galvas ādu, nodrošina matiem un galvas ādai veselīgu ph, novērš pārlieku galvas ādas taukošanos, bet nesausina matu galus. Oligoquat mitrina, atjauno matu elastību un mirdzumu, nogludina un kopj matus, nenoslogojot galvas  ādu.

Piegādes veidi

Apmaksas veidi