Dabiska kosmētika un izejvielas
Vannas burbuļbumbas ar ziepēm (Divi-vienā) – 6-8 gb.

Vannas burbuļbumbas ar ziepēm (Divi-vienā) – 6-8 gb.

  • 08 February, 2019
  • 471
  • 0


Izejvielas vannas burbuļbumbām

%
Grami
Produkts
51.25
32
8
8
0.5
0.25
320
200
50
50
2-3
1-2
Pārtikas soda
Pārtikas citronskābe
SLSA
Vīnogu kauliņu vai saldo mandeļu eļļa
Ēteriskās eļļas
Minerālais pigments (var neizmantot-tad bumbas būs baltas)

Ūdens pudelē ar izsmidzinātāju.

Izejvielas dekorēšanai

A daļa%gramiProdukts

90
8
100
10
Putoto ziepju bāze
Ūdens
B daļa%gramiProdukts 

1
1
1
1
Ēteriskā eļļa
Pigments pēc izvēles (var neizmantot, tad dekors būs balts)


Burbuļbumbu pagatavošana: lielā bļodā sajauc sodu ar citronskābi un SLSA, ar rokām (ja ir jūtīga vai bojāta roku āda, ieteicams izmantot cimdus) visu sajauc, pievieno eļļu un atkal sajauc-masa līdzināsies smiltīm. Šajā brīdī, ja gatavojat dazādu krāsu un/vai aromātu bumbas, sagatavoto pamatmasu sadala. Katrai daļai vai visai masai, ja to nedalat, pievieno ēteriskās eļļas, pigmentus vai citas piedevas, ja tadas izmantojat (ziedlapiņas, sēkliņas, augļu,piena pulverus u.tml.). Masu atkal ar rokām sajauc un nelielām porcijām uzsmidzinot ūdeni turpina jaukt līdz burbuļbumbu maisījumu ar rokām var salipināt stingrā bumbā vai iepildot formā tā nebirst un ir izņemama no formas. Šajā posmā jāizvairas lietot pārak daudz ūdens-tas veicinās reakcijas sākšanos burbuļbumbās un tās izreaģēs.

Gatavās burbuļbumbas noliek uz salvetes siltā, sausā vietā pilnībā izžūt (atkarībā no mitruma un temperatūras telpā, kā arī bumbu lieluma tas aizņems no 3h līdz 12h).

Kad burbuļbumbas pilnībā sacietējušas (nedrūp, ir cietas, tās var viegli padauzīt pa galda virsmu), tās dekorē ar putotām ziepēm.

Dekora-ziepju pagatavošana: A daļas izejvielas sajauc un izkausē ūdens peldē vai  mikroviļņu krāsnī, līdz ziepju masa pilnībā izkususi un maisījums ir līdzīgs caurspīdīgam cukura sīrupam. Sāk putot (ieteicams izmantot vismaz 300 ml tilpuma bļodu vai krūzi, jo masa ievērojami palielināsies tilpumā), izmantojot rokas mikseri. Kad ziepju masa sāk līdzināties bez cukura saputotiem olu baltumiem, tai pievieno ēteriskās eļļas un pigmentu un turpina miksēt-gatavs krēms būs līdzīgs stingri saputotam saldajam krējumam. Masu, pirms tā sastingusi, pilda konditotejas tūtā ar/bez uzgaļa, dekorē sagatavotās burbuļbumbas un ļauj dekoram pilnībā sacietēt (20-30 min.).

Gatavās burbuļbumbas ar ziepju dekoru fasē caurspīdīgos maisiņos, tā novēršot gaisa un mitruma piekļuvi produktam. Gatvās burbuļbumbas ar ziepēm ieteicams izlietot 6 mēnešu laikā no pagatavošanas.


Piegādes veidi

Apmaksas veidi