Dabiska kosmētika un izejvielas
Mitrinošs ikdienas sejas krēms ar zaļās tējas ekstraktu SPF 20 - 50 ml

Mitrinošs ikdienas sejas krēms ar zaļās tējas ekstraktu SPF 20 - 50 ml

  • 08 February, 2019
  • 307
  • 0


A daļa%gramiProdukts

10
10
5
2
5
5
2.5
1
Dabīgs silikona aizstājējs
Titāna dioksīda pasta
Ecomulse emulgators
Cetearilspirts
B daļa%gramiProdukts 

67.5
2
0.5
35
1
0.25
Ūdens (vai ziedūdens)
Nātrija laktāts
Celulozes sveķi
C daļa%grami 
Produkts 

2
0.5
0.5
1
5 pil.
5. pil.
Zaļās tējas ekstrakts
Cosgard konservants
Ēteriskā eļļa pēc izvēles


Pagatavošana: nosver A daļas izejvielas un B daļas izejvielas atsevišķos traukos un silda ūdens peldē līdz  70 grādu temperatūrai pēc Celsija - emulgatori būs izkusuši un vienmērīgi sajaukušies ar titāna dioksīda pastu un silikona aizstājēju, savukārt celulozes sveķi siltumā uzbrieduši un veidos vieglu želeju. B daļu pievieno A daļai un ar mikseri maisa, līdz izveidojas vienmērīgs, balts krēms. Atdzesē, ik pa brīdim apmaisot, līdz 40 grādu temperatūrai pēc Celsija un rūpīgi iemaisa C daļas izejvielas.

Pilda 50 ml „airless” traukā ērtākai lietošanai un uzglabāšanai.

Uzglabāšana: krēmu ieteicams izlietot 4 mēnešu laikā no pagatavošanas brīža.

Lietošana: krēms paredzēts kā ikdienas sejas ādas kopšanas līdzeklis visiem ādas tipiem- tas nodrošina pietiekošu SPF faktoru, mitrina ādu un vieglā sastāva dēļ ļauj tai „elpot”.

Svarīgi: krēmos, kas paredzēti lietošanai saulē nav ieteicams izmantot citrusaugļu un garšvielu ēteriskās eļļas, jo tās var pastiprināt ādas jūtību, apsārtumus, pigmentāciju UV staru ietekmē. Droši var izmantot tādas ēteriskās eļļas, kā jasmīna, rozes, lavandas, ilang- ilang, rožkoka, tējas koka, krūzmētras, citronzāles, pelašķa, kumelītes u.c.

Vasaras kosmētikā droši var izmantot arī bergamotes ēterisko eļļu, ja uz tās iepakojuma norādīts FCF, kas nozīmē „furocoumarins free” - no ēteriskās eļļas atdalīta fototoksisko reakciju izraisošā sastāvdaļa. Bergamotes ēterisko eļļu bez apzīmējuma „FCF”nav ieteicams izmantot vasaras kosmētikā.


Piegādes veidi

Apmaksas veidi