Dabiska kosmētika un izejvielas
Augļskābju želeja – pīlings ar granātābolu enzīmiem un vīģu ekstraktu 50ml

Augļskābju želeja – pīlings ar granātābolu enzīmiem un vīģu ekstraktu 50ml

  • 08 February, 2019
  • 609
  • 0


%

grami

Produkts

54.5

28

Ūdens

27

13

Dabīgu augļskābju maisījums

10

5

Hidrogēls

5

2.5

Granātābolu enzīmi

1

0.5

Karagēns

2

1

Vīģu ekstrakts

0.5

0.25 (5 pil.)

Iscaguard konservants


Pagatavošana: ūdeni sajauc ar hidrogēlu un augļskābju maisījumu līdz veidojas viendabīgs šķidrums, pievieno karagēna sveķus un, izmantojot mikseri, sajauc līdz veidojas  šķidra želeja, pievieno enzīmus un ekstraktu.Pilda  50 ml stikla pudelītē.

Lietošana: augļskābju želeju-pīlingu uzklāj ar ūdenī samitrinātu vates plāksnīti attīrītai sejas, kakla, dekoltē ādai, ļauj iedarboties 5-8 minūtes un noskalo ar siltu ūdeni. Masku nelieto zonai ap acīm. Pēc maskas lieto mitrinošu krēmu vai citu piemērotu līdzekli. Masu var lietot 1-2 reizes nedēļā.

Uzglabāšana: masku ieteicams uzglabāt stikla tarā un izlietot 4 mēnešu laikā no pagatavošanas.

Svarīgi: masku nav ieteicams lietot ļoti jūtīgai ādai, kā arī pēc šādas maskas vismaz 2 dienas nav ieteicams lietot abrazīvus attīrošus līdzekļus. Dodoties saulē obligāti jālieto krēms ar saules aizsargfiltru un jaizvairās no sauļošanās saulē vai solārijā vismaz 3 dienas pēc maskas lietošanas.

Iedarbība: augļskābju-enzīmu pīlings atsvaidzina ādu, attīra, līdzsvaro ādas mitruma līmeni, mazina pigmentāciju un izlīdzina ādas toni, mazina iekaisuma procesus ādā un izsitumus.


Piegādes veidi

Apmaksas veidi