Dabiska kosmētika un izejvielas
Sārtais dušas krēms - 250 ml

Sārtais dušas krēms - 250 ml

  • 08 February, 2019
  • 362
  • 0


A daļa%gramiProdukts

74
18
100
25
Putoto ziepju bāze
Ūdens
B daļa%gramiProdukts 

3.5
1.5
0.8
2.2
5
2
1
3
Saldo mandeļu eļļa
Ēteriskā eļļa
Sarkanais pigments
Abrazīvās piedevas (sēkliņas) pēc izvēles-zemeņu/aveņu/dzērveņu


Pagatavošana: A daļas izejvielas sajauc un izkausē ūdens peldē vai  mikroviļņu krāsnī, līdz ziepju masa pilnībā izkususi un maisījums ir līdzīgs caurspīdīgam cukura sīrupam. Tam pievieno mandeļu eļļu un sāk putot (ieteicams izmantot vismaz 500 ml tilpuma bļodu vai krūzi, jo masa ievērojami palielināsies tilpumā), izmantojot rokas mikseri. Kad krēms sāk līdzināties bez cukura saputotiem olu baltumiem, tam pievieno ēteriskās eļļas, sēkliņas (tās var arī neizmantot) un pigmentu un turpina miksēt-gatavs krēms būs līdzīgs stingri saputotam saldajam krējumam. Masu, pirms tā sastingusi, pilda 250 ml traukā ar karoti, lāpstiņu vai konditotejas tūtu ar/bez uzgaļa.

Ja nepaspējat masu iepildīt un tā ir sastingusi pārak cieta, vēlreiz to mazliet pasildiet, uzputojiet un pildiet traukā.

Uzglabāšana: dušas krēmu ieteicams izlietot 6 mēnešu laikā no pagatavošanas brīža, tas jāuzglabā noslēgtā traukā.

Lietošana: sārto dušas krēmu lieto kā ziepes vai dušas želeju, nelielu daudzumu saputojot uz dušas sūklīša un mazgājot ķermeni.

Svarīgi: dušas krēma iekrāsošanai var lietot arī citus pigmentus vai pigmentu kombinācijas, burkānu vai smiltsērkšu eļļu, mālus, spirulīnu, augļu puverus u.c.


Piegādes veidi

Apmaksas veidi