Dabiska kosmētika un izejvielas
Mīkstinoša ienadžu eļļa - 10 ml

Mīkstinoša ienadžu eļļa - 10 ml

  • 08 February, 2019
  • 382
  • 0


%Grami
Mērvienība
Produkts
49
49
2
6
6
0.3
1 tējk.
1 tējk.
5 pil.
Rīcineļļa
Kviešu asnu eļļa 
Lavandas vai greipfrūta ēteriskā eļļa


Pagatavošana: 10 ml stikla pudelītē sajauc rīcineļļu ar kviešu asnu eļļu, pievieno ēterisko eļļu, uzskrūvē vāciņu (ētrākai lietošanai iesakām pipetīti), visu sakrata un mīkstinoša ienadžu eļļa ir gatava.

Lietošana: mīkstinošo ienadžu eļļu izmanto kā nagu un kutikulu ikdienas kopšanas līdzekli, īpaši – sausu un/vai sasprēgājušu kutikulu gadījumā vai pēc manikīra kutikulu mīkstināšanai. Rīcineļļa lieliski mīkstina, kviešu asnu eļļa, pateicoties augstajam E vitamīna saturam, atjauno ādas elastību un dziedē.

Svarīgi: lavandas ēteriskā eļļa ieteicama sasprēgājušām, iekaisušām kutikulām, jo mazina sāpes un veicina sadzīšanu, greipfrūtu ēteriskā eļļa būs piemērota trauslu un/vai dzeltenīgu nagu kopšanai. Greipfrūtu ēteriskās eļļas vietā var izvēlēties arī laima vai citrinu ēteriskās eļļas.

Kviešu asnu eļļas vietā var izvēlēties arī citas eļļas, bet tad kutikulu kopšanas līdzeklim ieteicams papildus pievienot 2-3 pilienus E vitamīna.

Uzglabāšana: mīkstinošo ienadžu eļļu ieteicams uzglabāt istabas vai zemākā temperatūrā (līdz 22 °C) un izlietot 6 mēnešu laikā no pagatavošanss brīža.Piegādes veidi

Apmaksas veidi