Dabiska kosmētika un izejvielas
Ziepju kūciņas

Ziepju kūciņas

  • 08 February, 2019
  • 419
  • 0


A daļa%gramiProdukts

44
28
22
3
50
33
25
3
SCI
Ūdens
Kokosriekstu betaīns
Stearīnskābe
B daļa%gramiProdukts 

2
1
2
1
Krāsviela (smiltsērkšķu eļļa, minerālie pigmenti)
Ēteriskā eļļa pēc izvēles


Pagatavošana: SCI sajauc ar kokosriekstu betaīnu, pievieno stearīnskābi un ūdeni, un nepārtraukti maisot silda ūdens peldē vai, ja pieejama elektriskā/keramiskā virsma, tieši uz sildierīces, kamēr masa kļūst līdzīga uzpūtenim un stearīnskābe ir izkususi. Ja masa šķiet par biezu, pievieno papildus 5-10ml ūdens. Ziepju masu noņem no sildierīces vai ūdens peldes, pievieno krāsvielu un ēteriskās eļļas, puto ar rokas mikseri līdz veidojas stingras putas (līdzīgas sakultiem olu baltumiem). Kamēr masa silta, to pilda konditorejas špricē vai maisiņā un veido ziepju kūciņas. Dekorē ar dzērveņu vai zemeņu sēkliņām, vai  augļu pulveriem.

Uzglabāšana un lietošana: ziepju kūciņas izmanto ķermeņa mazgāšanai. Tās uzglabājamas sausā vietā vismaz 6 mēnešus no pagatavošanas brīža.

Svarīgi: fotogrāfijā dzeltenās kūciņas gatavotas ar smiltsērkšķu eļļu un dekorētas ar dzērveņu sēklām, sārtām ziepju kūciņām pievienots koraļkrāsas minerālais pigments un pārkaisīts aveņu pulveris.

Ziepju kūciņu masu var izmantot kā dekorējumu vannas bumbām un no ziepju masas gatavotām ziepēm. Svarīgi atcerētes, ka jādarbojas ātri, jo apmēram 10 minūšu laikā ziepju kūciņu masa sacietē.


Piegādes veidi

Apmaksas veidi