Dabiska kosmētika un izejvielas
Vannas putu burbuļbumbas/10 - 20 gb.

Vannas putu burbuļbumbas/10 - 20 gb.

  • 08 February, 2019
  • 326
  • 0


A daļa%gramiProdukts

10
7
1

50
40
5

Kakao sviests
Makadamijas/avokado/olīvu sviests
Ēteriskā eļļa
B daļa%gramiProdukts 

40
20
20
2
200
100
100
10
Soda
Citronskābe
SCI
Violetais māls


Papildus: dekoratīvas piedevas pēc izvēles (sēkliņas, augļu pulveri, himalaju sāls u.c.).

Pagatavošana: Silta ūdens peldē izkausē A daļas izejvielas un pievieno ēterisko eļļu. Sajauc sausās B daļas sastāvdaļas (soda+citronsābe+SCI), izņemot mālu. Abus maisījumus ar rokām sajauc, līdz tas ir līdzīgs smilšu mīklai. Maisījumu sadala 2 daļās, vienai pievieno mālu un rūpīgi sajauc. No maisījuma var veidot bumbiņas, dažādas formas, „cepumus”, var pagatavot arī divkrāsu rullīšus - uz pārtikas plēves vai cepamā papīra izklāj vienu masu (violeto vai balto) un izlīdzina apm. 0.5 cm biezumā, virsū liek otru masu un arī izlīdzina tādā pašā biezumā. Visu rūpīgi sarullē (tam nepieciešama pacietība, silta virsma un nelielas iemaņas), sagriež „šķēlēs” un novieto 3 - 6 stundas vēsā vietā sacietēt. Pagatavotās bumbas/formas/ rulletītes var dekorēt ar augļu pulveriem, sēkliņām, himalaju sāli vai citiem dekoratīviem materiāliem.

Lietošana: vannas putu burbuļbmbas sadrupina zem tekoša ūdens. Atkarībā no burbuļbumbu un vannas lieluma, vienai vannošanās reizei nepieciešamas 1 - 3 vannas putu burbuļbumbas.

Uzglabāšana: vannas putu burbuļbumbas jāuzglabā sausā vietā, noslēgtā iepakojumā. Tās ieteicams izlietot 6 mēnešu laikā no pagatavošanas brīža.

Svarīgi: vannas putu burbuļbimbas nesausina ādu pateicoties sastāvā esošajiem sviestiem, tās mīkstina ūdeni un viegli puto. SCI vietā, ja vēlaties, varat izmantot kokosriekstu sulfātu vai kombinet 1:1 abas šīs sastāvdaļas.

Svarīgi atcerēties, ka gatavojot ļoti vēsā telpā vai uz aukstas virsmas, burbuļbumbas ātri sacietēs (sviesti sastings), tādēļ ieteicams to darīt siltās telpās. Ēteriskās eļļas var izvēlēties savai gaumei atbilstošas - jāatceras, ka izmantojot citrusaugļu ēteriskās eļļas (apelsīnu, mandarīnu, greipfrūtu) tās būs nepieciešamas 2x vairāk, jo ātri izgaro. Piemērotākas būs ēterisko eļļu kombinācijas: laims+baziliks; apelsīns+krustnagliņas; citronzāle+ bergamote; levzeja+ piparmētra; krūzmētra+laims u.c.

Lai pagatavotu mazāku daudzumu vannas putu burbuļbumbu, lietojiet pusi no nepieciešamajām sastāvdaļām.


Piegādes veidi

Apmaksas veidi