Dabiska kosmētika un izejvielas
  • Auzu eļļa (Avena sativa kernel oil) – 30 ml

Auzu eļļu iegūst no auzu graudu dīgļiem ar etanola ekstrakcijas metodi (auzu dīgļi tiek ekstrahēti etanolā, jeb spirtā un pēc eļļas izdalīšanās tā tiek pilnībā atdalīta no spirta maisījuma), kas ļauj pilnībā saglabāt ne tikai bagātīgo eļļas taukskābju kombināciju, bet arī nodrošina to, ka auzu eļļa ir bagāta ar aktīvām vielām- fitosterīniem, fosfolipīdiem un antioksidantiem. Auzu eļļai piemīt viegls, patīkams auzu aromāts.

Auzu eļļa ir bagāta ar omega-6 un omega-9 taukskābēm, E vitamīnu un augu izcelsmes antioksidantiem, kas ir svarīgi komponenti ādas veselīgai darbībai un tās normālu aizsargfunkciju nodrošināšanai.

Auzu eļļa ir īpaši piemērota sausai, jūtīgai ādai, kā arī ādai ar noslieci uz alerģijām, niezi, dermatītiem. Šī eļļa palīdz atjaunot ādas dabisko lipīdu slāni, mazina niezi, lobīšanos, mīkstina un veicina ādas mitrināšanu, kā arī uzlabo elastību un mazina iekaisuma procesus.

Auzu eļļa ir viegla, tā labi iesūcas ādā un neatstāj taukainu vai lipīgu sajūtu. Šo eļļu ietecams izmantot gan sejas, gan ķermeņa, roku, pēdu un matu kosmētikā, īpaši sausai, jūtīgai, alerģiskai ādai, sausiem un trausliem matiem un niezošai, sausai galvas ādai. Auzu eļļa būs lielisks papildinājums sausām, sasprēgājušām lūpām paredzētos balzāmos, plaisājošo kutikulu kopšanas eļļās, masāžas eļļās, sejas un ķermeņa krēmos, serumos un maskās, matu balzāmos un galvas ādas kopšanas produktos. Auzu eļļu var izmantot arī maziem bērniem, jo tā nav alerģiska vai kairinoša.

Auzu eļļu kosmētikas līdzekļos parasti lieto koncentrācijā no 1% līdz 5%, bet ja nepieciešams, to var lietot arī augstākā koncentrācijā un tīru, bez piedevām.

Auzu eļļu nav ieteicams apstrādāt temperatūrā, augstākā par 50°C.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Auzu eļļa (Avena sativa kernel oil) – 30 ml

  • Pieejamība: 4
  • 5.69€


Piegādes veidi

Apmaksas veidi