Dabiska kosmētika un izejvielas
  • Čia sēklu eļļa (Salvia Hispanica seed oil) 30 ml

Čia sēklu eļļu iegūst no Meksikā augošā čia auga sēklām ar auksto spiešanas metodi. Eiropā šīs sēklas popularitāti ieguvušas pēdējos gados patecoties augstajam antioksidantu un vērtīgo vitamīnu, taukskābju un minerālu sastāvam, bet Meksikā un Dienvidamerikā tās izmanto jau gasimtiem ilgi- gan pārtikā, gan kosmētikā, lai sniegtu organismam un ādai enerģiju, uzlabotu asinsriti, palēninātu novecošanās procesus un attīrītu.

Čia sēklu eļļa ir nozīmīgs antioksidantu avots kosmētikā- tā palīdz cīnīties ar brīvajiem radikāļiem, kas ir viens no būtiskākajiem ādas novecošanās faktoriem. Šī eļļa veicina ādas dabisku atjaunošanos un reģenerāciju, nodrošina to ar būtiskām taukskābēm- omega 3 un omega 6, kuras čia sēklu eļļā ir ādai ideāli piemērotā attiecībā 3:1.

Čia sēklu eļļai piemīt arī pretiekaisuma un ādu nomierinošas īpasības, tādēļ tā ir brīnišķīgi piemērota iekaisušai, apsārtušai, jūtīgai ādai. Šī eļļa palīdz stabilizēt ādas dabisko hidrolipīdu slāni, novēršot pārlieku taukošanos vai sausumu.

Čia sēklu eļļa ir viegla, tā neveido taukainu, līpīgu vai nepatīkamu slāni uz ādas- viegli iesūcas, neaizsprosto poras, tādēļ piemērota visiem ādas tipiem. Šo eļļu var lietot tīrā veidā- kā kopjošu līdzekli sejas, ķermeņa ādai, vai kombinācijā ar citām eļļām, krēmiem, želejām.

Čia sēklu eļļa ir ne tikai lielisks sejas un ķermeņa kopšanas līdzeklis, bet arī brīnišķīgi piemērota roku ādas, īpaši sausu, iekaisušu, saplaisājušu kutikulu kopšanai- piliens šīs eļļas mīkstinās sauso ādu, veicinās dzīšanu, uzlabos kutikulu elastību.

Matu kopšanās čia sēklu eļļa ir lieliski piemērota kā maska pirms mazgāšanas  (īpaši sausiem, nedzīviem, ķīmiski apstrādātiem vai krāsotiem matiem) kopā ar babassu, kokosriekstu, makadamijas vai avokado eļļām, matu maskās, serumos, kā arī pēc mazgāšanas tīrā veidā kā matus nogludinošs serums. Čia sēklu eļļa napadara matus smagus vai taukainus, piešķir tiem mirdzumu, atjauno elastību un mata dabisko aizsargslāni.

Čia sēklu eļļu nav ieteicams karsēt temperatūrā augstākā par 50 gādiem pēc Celsija. Tai nav spēcīga, īpatnēja aromāta, tikai viegla eļļas-riekstu smarža.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Čia sēklu eļļa (Salvia Hispanica seed oil) 30 ml

  • Pieejamība: 12
  • 6.30€


Piegādes veidi

Apmaksas veidi