Dabiska kosmētika un izejvielas
  • Papaijas sēklu eļļa (Carica papaya seed oil) 30 ml

Papaijas sēklu eļļu iegūst ar auksto spiešanas metodi no Centrālamerikā, Indijā, Indonēzijā, Austrālijā augošā papaijas koka augļu sēklām. Tai piemīt ādu mīkstinošas, kopjošas, elastību atjaunojošas īpašības.

Papaijas sēklu eļļa ir bagāta ar omega-9 taukskābēm, tā brīnišķīgi mīkstina, pabaro un izlīdzina ādu, mazina tās sausumu, raupjumu, lobīšanos. Papaijas eļļa mazina ādas dabiskā mitruma zudumu, palīdz atjaunot ādas dabisko aizsargslāni un pasargā ādu no apkārtējās vides nelabvēlīgās iedabības.

Papaijas sēklu eļļa ir piemērota visiem ādas tipiem, īpaši sausai, kombinētai, dehidrētai, nelabvēlīgiem apstākļiem (sauss gaiss, UV starojums, piesārņojums) pakļautai ādai. Tā mazina ādas iekaisuma procesus, nomierina, atjauno.

Matu kopšanā papaijas eļļa ir lieliska piedeva matu eļļām, maskām, serumiem, jo nogludina matus, atjauno to mirdzumu, elastību, mazina pūkošanos, sausumu, aizsargā pret saules un vēja nelabvēlīgo iedarbību.

Papaijas sēklu eļļu var lietot tīru, kā arī kombinēt ar citām eļļām, pievienot krēmiem, serumiem, maskām, želejām, roku un kāju krēmiem.
Papaijas sēklu eļļu var apstrādāt temperatūrā līdz 85 grādiem pēc Celsija.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Papaijas sēklu eļļa (Carica papaya seed oil) 30 ml

  • Pieejamība: Pre-Order
  • 4.90€

Piegādes veidi

Apmaksas veidi