Dabiska kosmētika un izejvielas
  • Rafinēts kakao sviests (Thebroma Cacao) – 50 gr.
Rafinēts kakao sviests tiek iegūts no kakao pupiņām, tas ir balts un bez aromāta. Rafinēts kakao sviests ir īpaši piemērots lūpu balzāmu, masāžas sviestu, vannas sviestu gatavošanai, jo tas sniedz nepieciešamo konsistenci, baro un mīkstina ādu, bet nenomāc citu piedevu aromātu ar izteikto kakao smaržu.

Rafinēts kakao sviests pēc eļļas izspiešanas no kakao pupiņām tiek mehāniski filtrēts, attīrīts un deoderizēts ar tvaika palīdzību- tas nodrošina to, ka rafinētam sviestam saglabājas liela daļa vitamīnu un minerālvielas- selēns un varš, kuras darbojas kā dabisks antioksidants (zinātniski runājot- antioksidanti neitralizē brīvos radikāļus, piespēlējot tiem jonus, kurus tie meklē, un tādējādi attur nestabilās molekulas no veselo šūnu postīšanas. Organisms arī pats spēj saražot antioksidantus, taču nepietiekamā daudzumā.), kas pasargā ādu no novecošanas, mitruma zuduma un elastības zaudēšanas.

Rafinēts kakao sviests ir ciets istabas temperatūrā, bet ātri kūst 34-37 grādos , tas ideāli piemērots ēterisko eļļu vai to kombināciju pievienošanai, lai pagatavotu masāžas sviestu, vannas sviestu vai ķermeņa sviestu. Kopā ar bāzes eļļām rafinēts kakao sviests būs lielisks lūpu balzāmos, roku un kāju krēmos.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Rafinēts kakao sviests (Thebroma Cacao) – 50 gr.

  • Pieejamība: 5
  • 2.00€


Piegādes veidi

Apmaksas veidi