Dabiska kosmētika un izejvielas
  • Kliņģerīšu ziedūdens (Calendula officinalis floral water)

Kliņģerīšu ziedūdeni, jeb destilātu iegūst no ārstniecības kliņģerītes ziedlapām ar tvaika destilācijas metodi. Šis ziedūdens ir lieliska izvēle problemātiskas, iekaisušas, jūtīgas ādas kopšanai.


Kliņģerīšu ziedlapas satur daudz vērtīgu vielu- ēteriskās eļļas, organiskās skābes, minerālvielas, rūgtvielas, flavonoīdus, kas nodrošina šī auga ārtsnieciskās un kopjošās īpašības.


Kliņģerīšu ziedūdeni ādas kopšanā izmanto pret iekaisumiem, izsitumiem, tūsku, saules apdegumiem. Tas lieliski dziedēun dezinficē nelielas brūces, ādas mikrotraumas, apsārtumus un bojājumus, kā arī uzlabo aknes un ekzēmas skartas ādas stāvokli. Kliņģerīšu destilātu var izmantot gan tīrā veidā kā toniku un ikdienas ādas kopšanas līdzekli, gan dažādu krēmu, masku, želeju, attīrošu līdzekļu sastāvos. Šis ziedūdens ir pemērots arī pusaudžu ādas kopšanai, jo novēršs iekaisumu veidošanos, bet nesausina.


Kliņģerīšu destilātu var izmantot ne tikai sejas un ķermeņa ādas kopšanai, bet arī zobu pastu sastāvos- tas uzlabos smaganu stāvokli, mazinās iekaisumus un smaganu problēmas. Kliņģerītei piemīt viegla pretsēnīšu iedarbība, tādēļ tas piemērts arī intīmās kopšanas līdzekļu sastāvos.


Kliņģerīšu destilātam piemīt izteikts, patīkams zāļu- ziedu aromāts.


Kliņģerīšu destilāts gatavots SIA www.bbfactory.lv no Latvijā (Krāslavas novadā) augušu farmaceitiskas kvalitātes kliņģerīšu ziediem.


Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Kliņģerīšu ziedūdens (Calendula officinalis floral water)

  • Pieejamība: Pre-Order
  • 3.30€


Papildu izvēles:

Piegādes veidi

Apmaksas veidi