Dabiska kosmētika un izejvielas
  • Rudzupuķu ziedūdens (Centaurea cyanus)

Rudzupuķu destilātu, jeb ziedūdeni iegūst no ziediem ar tvaika destilāciju. Rudzupuķe ir populārs savvaļas augs Latvijā - tas sastopams rudzu un citas labības sējumos kā arī nezāļainās vietās, tomēr rudzupuķes izplatība samazinās lauksaimniecībā izmantojamas zemes intensīvas apstrādes dēļ.


Rudzupuķu destilāts, jeb ziedūdens ir īpaši piemērots sejas un acu kompresēm kā  nomierinošs, iekaisumus mazinošs līdzeklis, lielisks ikdienas kopšanas toniks sausai, novecot sākušai, jūtīgai ādai, kā arī krēmu, pieniņu, masku, želeju un citu kosmētikas līdzekļu sastāvā.

 

Rudzupuķes ziedūdens ir piemērots dažādu ādas saslimšanu un problēmu - ekzēmas, piņņu, aknes,  kā arī grūti dzīstošu brūču un izsitumu skartas ādas kopšanai. Rudzupuķu destilātam piemīt tonizējošas, pretiekaisuma īpašības, tam ir salda, īpatnēja smarža un tas lieliski kombinējams ar lavandas, rožu, apelsīnu ziedu, jasmīnu, ilang-ilang, ģerānijas, kumelītes ziedūdeņiem.

 

Lai pagatavotu vienkāršu, nomierinošu kompresi iekaisušām, apsārtušām acīm, uzsmidziniet rudzupuķu ziedūdeni uz vates plāksnītēm, līdz tās ir pietiekoši mitras un uzklājiet aizvērtiem acu plakstiņiem. Acis pateiks Jums paldies Smile

Rudzupuķu ziedūdens gatavots Latvijā, kosmētikas ražošanas uzņēmumā SIA www.bbfactory.lv no Latvijā (Valmieras novadā) augušas farmaceitiskas kvalitātes rudzupuķu ziediem.

Ražots 21.04.2013.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Rudzupuķu ziedūdens (Centaurea cyanus)

  • Pieejamība: 1
  • 6.60€


Papildu izvēles:


Piegādes veidi

Apmaksas veidi