Dabiska kosmētika un izejvielas
  • Citronu ēteriskā eļļa (citrus limonum) - 5 ml

100% ēteriskā eļļa lietošanai kosmētikā. Citronu ēterisko eļļu iegūst no gatavu augļu mizas, izmatojot auksto spiešanas metodi. Šai ēteriskajai eļļai piemīt izteikts, svaigs citrusu aromāts.

 

Citronu dzimtene ir Indija, Eiropā tos ieveda Viduslaikos, kad pateicoties augļu augstajam A, B un C vitamīna saturam tos iekļāva jūrnieku ikdienas ēdienkartē, lai izvairītos no avitaminozes un slimošanas.

 

Japānā citronu ēterisko eļļu izmanto gaisa atsvaidzināšanai bankās- šis aromāts palīdz koncentrēties un novērš kļūdas darbā.

 

Citronu ēteriskā eļļa uzlabo asins cirkulāciju, pazemina asinsspiedienu, tonizē, uzmundrina un veicina vielmaiņu. Tā piemērota problemātiskai ādai, taukainai ādai un matiem. Pateicoties tonizējošām un limfas atteci veicinošām īpašībām, citronu ēteriskā eļļa piemērota cīņai ar celulītu- kā masāžas eļļu, krēmu, skrubju sastāvdaļa. Šī ēteriskā eļļa paaugstina koncentrēšanās spējas, novērš nogurumu un uzlabo nomāktu garastāvokli.

 

Pirms ēterisko eļļu lietošanas grūtniecības laikā obligāti konsultējaties ar ārstu, jo neatbilstoša to lietošana var radīt grūtniecības pārtraukšanas draudus!

 

Svarīgi! Citrusaugļu ēteriskās eļļas var būt gaismjūtīgas- izraisīt ādas kairinājumu, apsārtumu, apdegumus un pastiprinātu pigmentāciju UV staru ietekmē, tādēļ tās nevajadzētu lietot 12 stundas pirms došanās tiešos saules staros un pievienot sauļošanās kosmētikai/eļļām.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Citronu ēteriskā eļļa (citrus limonum) - 5 ml

  • Pieejamība: 9
  • 1.85€


Piegādes veidi

Apmaksas veidi