Dabiska kosmētika un izejvielas
  • Montanov 68 (Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside) - 10 gr.

Montanov 68 ir augu izcelsmes (palmu eļļas, kokosriekstu eļļas un olīveļļas) emulgators, kas veido bagātīgas emulsijas un ir Ecocert akceptēts dabīgajā kosmētikā. Šis emulgators ir īpaši piemērots maigu, mīkstinošu, barojošu, bet ne taukainu vai smagu krēmu pagatavošanai. Tas ir lielisks gan sejas, gan acu, ķermeņa, roku kopšanai paredzētu līdzekļu sastāvos. To var lietot arī matu kondicionieros un maskās.


Montanov 68 kosmētikas līdzekļos darbojas daļēji kā aktīvā viela, ne tikai emulgators, jo tam piemīt spējas veidot emulsijās kristālisku struktūru, jeb lamelāru emulsiju, kura ir ļoti līdzīga ādas struktūrai tā nodrošinot, ka līdzekļi ar Montanov 68 ne tikai aizsargā un atjauno ādas lipīdu slāni un struktūru, bet arī nodrošina ādas mitrināšanu un lieliski darbojas kā „transports” emulsijas sastāvā esošajām aktīvajām vielām.


Montanov 68 ir pamata emulgators, to droši var izmantot kā vienīgo emulsējošo vielu kosmētikas līdzeklī, bet, ja nepieciešams, Montanov 68 var kombinēt gan ar papildus emulgatoriem, gan biezinātājiem.


Emulsiju, kuras gatavotas ar Montanov 68, ieteicamais ph ir no 5.5 līdz 7.0, tas nav piemērots izteikti skābu vai sārmainu kosmētikas līdzekļu gatavošanai.


Montanov 68 emulsijās izmanto koncentrācijā no 1% līdz 5%, ieteicamais eļļas fāzes daudzums ir no 10% līdz 30%.


Gatavojot emulsijas, Montanov 68 kausē eļļas fāzē, kuru silda līdz 75°C, paralēli karsējot ūdens fāzi līdz tādai pašai temperatūrai.  Abas fāzes savienojot, nepieciešama nepārtraukta maisīšana līdz veidojas pilnībā viendabīga emulsija.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Montanov 68 (Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside) - 10 gr.

  • Pieejamība: 7
  • 1.35€


Piegādes veidi

Apmaksas veidi