Dabiska kosmētika un izejvielas
  • Montanov L (C14-22 Alcohols, C12-20 Alkyl Glucoside) - 10 gr.

Montanov L ir Ecocert akceptēts, dabiskas izcelsmes augu emulgators kas piemērots dažāda tipa, konsistences un pielietojuma emulsijām. Montonov L ieguvē netiek izmantoti ģenētiski modificētas izejvielas, tas pilnībā sadalās dabā un ir draudzīgas ādai- neizraisa kairinājumu, alerģijas, jūtību vai citas nevēlamas reakcijas. Montanov L ir pielietojams plašā ph diapazonā- no ph 3 (produktiem ar augstu skābju saturu- krēmveida pīlingiem, balinošiem krēmiem) līdz ph 10. Šis emulgators ir kombinējas kopā ar dažādiem biezinātājiem, papildus piedevām (nātrija laktātu, skābēm, u.c.), konservantiem, kā arī visām virsmaktīvajām vielām krēmveida attīrošos līdzekļos.


Montanov L kosmētikas līdzekļos darbojas daļēji kā aktīvā viela, ne tikai emulgators, jo tam piemīt spējas veidot emulsijās kristālisku struktūru, jeb lamelāru emulsiju, kura ir ļoti līdzīga ādas struktūrai tā nodrošinot, ka līdzekļi ar Montanov L ne tikai aizsargā un atjauno ādas lipīdu slāni un struktūru, bet arī nodrošina ādas mitrināšanu un lieliski darbojas kā „transports” emulsijas sastāvā esošajām aktīvajām vielām.


Montanov L veido vieglas emulsijas, kas mitrina un mīkstina ādu, šis emulgators piemērots visiem ādas tipiem, arī jūtīgai, alerģiskai ādai, kā arī taukainu ādu īpašniekiem jo Montanov L emulgators nav komedogēns, jeb neveicina poru aizsprostojumu

s. Šis emulgators ir lieliski piemērots arī dekoratīvās kosmētikas gatavošanai (tonāliem krēmiem, BB krēmiem).


Montaov L ir pamata emulgators, kuru var lietot vienu, kā arī kombinēt ar dažādiem papildus emulgatoriem (cetil, cetearilspirtiem, cetilesteriem u.c.) un biezinātājiem (ksanatāna, guāra, celuozes, akācijas u.c. sveķiem). Montanov L ieteicamais izmantošanas daudzums emulsijās ir no 1% līdz 5%, taukvielu daudzums no 5% līdz 30%.


Gatavojot emulsijas, Montanov L kausē eļļas fāzē, kuru silda līdz 75°C, paralēli karsējot ūdens fāzi līdz tādai pašai temperatūrai.  Abas fāzes savienojot, nepieciešama nepārtraukta maisīšana līdz veidojas pilnībā viendabīga emulsija.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Montanov L (C14-22 Alcohols, C12-20 Alkyl Glucoside) - 10 gr.

  • Pieejamība: 6
  • 1.35€


Piegādes veidi

Apmaksas veidi