Dabiska kosmētika un izejvielas
  • Himalaju rozā sāls - 350 gr.

Himalaju rozā sāls ir  sāls, jeb halīta paveids, ko iegūst Pakistānā, 300 km attālumā no Himalaju kalniem. Līdzīgi kā citi sāls veidi, tas satur nātrija hlorīdu (96%-98%), bet rozā krāsu un tieši Himalaju sālim raksturīgās īpašības tas iegūst no unikālas minerālvielu kombinācijas.


Himalaju rozā sāls satur jodu, dzelzs oksīdu, magnēziju, varu, selēnu, cinku un citas vielas cilvēka šūnām viegli absorbējamā formā. Sāls uzkrājumu veidošanās īpatnību dēļ (sāls krājumi atrodas līdz 500 m dziļumā zem zemes un tie veidojušies vairākus gadu tūkstošus) tas nesatur toksīnus, piesārņojumu vai veselībai nevēlamas piedevas.

Tas ir pilnīgi dabisks, nebalināts un saudzīgi apstrādāts produkts.


Kosmētikā Himalaju rozā sāli izmanto sāls vannu (ķermenim, rokām, kājām), dezinficējošu sāls šķīdumu (izsitumiem, ādas iekaisumiem), skrubju pagatavošanai.


Himalaju sāls mazina iekaisuma procesus, attīra ādu, uzlabo asins cirkulāciju un atjauno ādas elastību, veicina toksīnu izvadi, mazina muskuļu sāpes un saspringumu, līdzsvaro ādas ph, normalizē svīšanu, stiprina nagus un uzlabo kutikulu elastību.


Himalaju sāli var izmantot tīru, bez piedevām vai kombinēt ar ēteriskajām eļļām, māliem, kaltētiem augiem vannas sāls pagatavošanai, skrubjos to izmanto kā abrazīvo vielu (iepriekš sasmalcinot piestā vai dzirnaviņās) kopā ar augu eļļām, ēteriskajām eļļām. Nelielā daudzumā iepriekš sasmalcinātu sāli var pievienot pašu gatavotiem mazgājošiem līdzekļiem (šampūniem, dušas želejām u.c.) kā veselīgu piedevu un konsistences regulētaju.


Lietošana:

  • Pēdu vannai- siltā ūdenī izšķīdina 2-4 ēdamkarotes sāls, var pievienot ēteriskās eļļas (tējas koka, lavandas, niauli, piparmētru vai citas), vanno pēdas 10 minūtes;
  • Roku vanniņai- siltā ūdenī izšķīdina 1 ēdamkaroti sāls, vanno rokas 5-10 minūtes;
  • Vannai- izšķīdina 400 gramus sāls siltā ūdenī, vannojas 15- 20 minūtes. Pēc vannas nav ieteicams noskaloties.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Himalaju rozā sāls - 350 gr.

  • Pieejamība: 12
  • 2.80€

  • Bez nodokļa: 2.31€

Piegādes veidi

Apmaksas veidi