Dabiska kosmētika un izejvielas
  • Nāves jūras sāls - 350 gr.

Nāves jūras sāls ir unikāls produkts tā sastāva un iedarbības dēļ. To iegūst ekstrahējot Nāves jūras ūdeni, kurā sāls saturs pārsniedz 28  -  35%, salīdzinājumam - okeāna ūdenī sāls saturs ir 4  -  6%.


Nāves jūras sāls ir īpašs produkts sastāva dēļ - tas satur tikai līdz 30% nātrija hlorīda (vāramais sāls sastāv no 97% NaCl),  bet ir bagāts ar joda un mangnēzija sāļiem, kas nodrošina tā labvēlīgo ietekmi uz cilvēka organismu. Nāves jūras sāls vannas iedarbojas nomierinoši, relaksējoši, uzlabo asinsriti, mazina ādas iekaisuma procesus, atvieglo psoriāzes skartu ādu, mazina akni un veicina ādas mitrināšanu un elastības atjaunošanos. Augstā bromīda saturs nodrošīna Nāves jūras sāls labvēlīgo iedarbību uz alerģisku ādu (mazina un atvieglo alerģijas izpausmes – niezi, kairinājumu u.c.), kā arī uzlabo toksīnu un šlakvielu izvadi.


Nāves jūras sāls ir piemērots novecojušai ādai, jo unikālās minerālvielu kombinācijas dēļ tam piemīt spēja veicināt ādas reģenerāciju un mazināt ādas novecošanās procesus.


Nāves jūras sāls piemērots izmantošanai vannām (50 – 100 gr. vienai vannai), kāju vai roku peldei (nagu stiprināšanai un ādas mīkstināšanai), kā  piedeva dažādiem kosmētikas līdzekļiem (tonikiem, krēmiem, maskām, matu kopšanas līdzekļiem u.c.), sasmalcināts -  kā piedeva skrubjiem, aplikāciju („ietīšanās”) maisījumiem kopā ar māliem un ēteriskajām eļļām. Gatavojot vannas sāls maisījumu, Nāves jūras sāls ir kombinējama ar ādas tipam un vajadzībām atbilstošām ēteriskajām eļļām, sausu augu maisījumiem, bāzes eļļām, kā arī -  augļu, augu un piena pulveriem, un māliem.


Nāves jūras sāls ir bez piedevām, krāsvielām, iegūta neizmantojot ķimikālijas un balinātājus. Sāls kristālu izmērs 2 – 4mm.


Svarīgi: sāls jāuzglabā cieši aizvērtā traukā.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Nāves jūras sāls - 350 gr.

  • Pieejamība: Pre-Order
  • 3.00€

  • Bez nodokļa: 2.48€

Piegādes veidi

Apmaksas veidi