Dabiska kosmētika un izejvielas
  • Laima pulveris – 50 gr.

Laims ir citrusauglis ar zaļu miziņu- mazāks un maigāks kā citrons. Laimu galvenokārt izmanto pārtikā kā aromatizētāju, skābinātāju, dzērienu un ēdienu sastāvdaļu. No laima iegūst gan ēterisko eļļu (izspiežot to no laima mizas), gan sulu, augļa pulveri u.c. izstrādājumus.


Laima dzimtene ir Indija un mūsdienās to plaši kultivē arī Meksikā, Argentīnā, Brazīlijā un Spānijā.


Laims, līdzīgi, kā citrons, satur B grupas vitamīnus un askorbīnskābi, kas uzlabo ādas vispārējo izskatu, tonizē, līdzsvaro ādas toni, samazina poras un atsvaidzina.


Laima pulveris ir neaizvietojama sastāvdaļa mālu-augļu maskās- kopā ar Marokas, zaļajiem vai baltajiem māliem, laima pulveris attīrīs ādu, līdzsvaros tās toni, tonizēs un piešķirs veselīgu mirdzumu.


Maskas ar laima pulveri sastāvā nevajadzētu izmantot tiešos saules staros, jo UV staru ietekmē tas var izraisīt ādas kairinājumu.


Laima pulveri, līdzīgi kā citus augļu pulverus, var pievienot sejas un ķermeņa krēmos (līdz 4% koncentrācijā), dušas želejās un ziepēs, vannas bumbās, skrubjos un sejas mazgāšanas līdzekļos.


Laima pulveris ir iegūts ar “freeze-dried” tehnoloģiju no augļa sulas un mīkstuma. Laima pulvera ieguvei izmantotie augļi ir auguši Spānijā.


Laima pulveri var izmantot pārtikā kā piedevu dzērieniem un ēdieniem.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Laima pulveris – 50 gr.

  • Pieejamība: Pre-Order
  • 1.70€

Piegādes veidi

Apmaksas veidi