Dabiska kosmētika un izejvielas
  • Citronu pulveris – 50 gr.

Citrona- dzeltena, skāba un aromātiska augļa dzimtene ir Indija un Ķīna, no kurām tālāk tas izplatījās Eiropā. Lielākās citronu eksportētājvalstis ir Meksika, Indija, Ķīna, Brazīlija, Spānija un Argentīna.


Citronu izmanto ne tikai pārtikā kā aromatizētāju, skābuma regulētāju un ēdienu, dzērienu sastāvdaļu, bet arī kā palīgu mājas uzkopšanā, cīņā ar kaļķakmeni, ēdienu un dzērienu traipiem, jo citrona sula satur līdz 6% citronskābes, kas padara šī augļa mīkstumu ievērojami skābu- ph robežās no 2 līdz 3.


Citrona pulveri iegūst ar “freeze- dried” tehnoloģiju, izmantojot augļa mīkstumu un sulu. Citrona pulveri iegūst no Itālijā augušiem citroniem.


Citrona pulveris satur B grupas vitamīnus (tiamīnu, riboflavīnu, niacīnu, B5, B6, B9), kā arī lielā koncentrācijā C vitamīnu un tādas minerālvielas, kā kalciju, dzelzi, magnēziju, fosforu, kāliju un cinku.


Citronu pulveri var izmantot kosmētikā kā piedevu sejas maskām (kopā ar māliem un citiem augļu vai piena pulveriem), krēmiem un skrubjiem, ziepēm, dušas želejām un sejas mazgāšanas līdzekļiem, vannas bumbām, vannas pienam.


Maskas un krēmus ar citronu pulveri sastāvā nevajadzētu izmantot tiešos saules staros, jo UV staru ietekmē tas var izraisīt ādas kairinājumu.


Citronu pulveri var izmantot pārtikā kā piedevu ēdieniem un dzērieniem.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Citronu pulveris – 50 gr.

  • Pieejamība: 2
  • 1.70€


Piegādes veidi

Apmaksas veidi