Dabiska kosmētika un izejvielas
  • Kolodiālais auzu pulveris (Avena Sativa kernel meal) – 25 gr.

Kolodiālais auzu pulveris ir no sējas auzām (avena sativa) īpašas apstrādes rezultātā iegūta pulverveida vielas, kas satur augstu beta glukāna, cietes un fenolu koncentrāciju- šīs vielas nodrošina kolodiālā auzu pulvera lieliskās īpašības.


Kolodiālais auzu pulveris ir dabisks produkts, kas mīkstina un atjauno sausu, saplaisājušu ādu, atvieglo dermatīta un ekzēmas simptomus, novērš ādas niezi un kairinājumu, viegli un maigi attīra, mīkstina un mitrina, kā arī atjauno ādas dabisko mitruma līmeni.


Auzu pulveris var izmantot gan sejas un ķermeņa maskās (kopā ar māliem, augļu vai piena pulveriem), vannas produktos (vannas bumbās, vannas pienā), kā arī ķermeņa un sejas ādas kopšanai paredzētos pieniņos, krēmos, krēmveida maskās, dušas želejās, šampūnos, balzāmos un ķermeņa sviestos.


Kolodiālais auzu pulveris satur:

  • beta glukānu, kas iedarbojas mitrinoši un dabīgās ādas aizsargspējas stimulējoši;
  • augu fenolus, kas absorbē UV starojumu un mazina oksidācijas procesus ādā;
  • saponīnus, kas nodrošina maigas attīrošas īpašības;
  • fitoaleksīnus- dabas “antibiotiķus”, kas novērš ādas iekaisumus un mazina niezi, kairinājumu.


Kolodiālo auzu pulveri pievieno kosmētikas līdzekļiem atkarībā no to izmantošanas un konsistences- pulverveida sausajiem maisījumiem (vannas piens, vannas bumbas, pulverveida masku maisījumi, sausie skrubji un pīlingi) to sajauc un uzglabā kopā ar sausajām sastāvdaļām, emulsijas tipa kosmētikā (krēmos, pieniņos u.tml.) to var pievienot gan karsēšanas fāzē, gan atdzisušam kosmētikas līdzeklim.


Kolodiālo auzu pulvera izmantošanas koncentrācija kosmētikas līdzekļos ir 0.5%-50%.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Kolodiālais auzu pulveris (Avena Sativa kernel meal) – 25 gr.

  • Pieejamība: 10
  • 1.85€


Piegādes veidi

Apmaksas veidi