Dabiska kosmētika un izejvielas
  • Kviešu asnu pulveris (Triticum vulgaris powder) - 40 gr.

Kviešu asnu pulveri iegūst ar „freeze dried” metodi, izžāvējot svaigi spiestu kviesu asnu sulu ļoti zemā temperatūrā- šis apstrādes veids ļauj saglabāt visas vērtīgās vielas, vitamīnus kā arī nodrošina pulvera uzglabāšanau, nemainot tā augstvērtīgo sastāvu.


Kviešu asnu pulveris satur vairāk nekā 70 dažadu minerālvielu un vitamīnu, dabīgos enzīmus un antioksidantus, aminoskābes un proteīnus, kā arī hlorofīlu.


Kviešu asnu pulveris ir izcila sastāvdaļa sejas un ķermeņa maskās, jo tas spēj nodrošināt ādu ar tai nepieciešamajiem vitamīniem un minerālvielām, atjaunot ādas dabisko ph līmeni, mazinot iekaisuma procesus un izsitumus, dabiskie enzīmi maigi attīra ādu un „šķīdina” atmirušās ādas šūnas, bet antioksidanti novērš novecošanās procesus un stimulē ādas dabiskā kolagēna sintēzi.


Nelielos daudzumos (līdz 3%) kviešu asnu pulveri var pievienot krēmiem un serumiem, kā arī galvas un matu ādas kopšanas līdzekļiem, lai nostiprinātu, atsvaidzinātu un reģenerētu ādu, kā arī atjaunotu matu dabisko spīdumu un elastību.


Lielākā koncentrācijā (līdz 30%) kviešu asnu pulveri izmanto sejas un ķermeņa maskās ( kā pamatu izmantojot mālus, krēma, pieniņa vai želejas bāzes) un skrubjos- tas ne tikai nodrošinās ādu ar vitamīniem, minerālvielām un antioksidantiem, bet arī pieškirs kosmētikas līdzeklim patīkamu zaļu toni.


Kviešu asnu pulveris ir īpasi bagāts ar K vitamīnu, kas nodrošina ādas kapilāru stiprību, tādēļ šo pulveri ir īpaši ieteicams izmantot kuperozas ādas kopšanai aredzētos līdzekļos, kā arī normālai, sausai un kombinētai/ taukainai ādai.


Kviešu asnu pulveri nav ieteicams karsēt (termiski apstrādāt) un to lieto koncentrācijā no 1% līdz 50% kosmētikas līdzekļos.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Kviešu asnu pulveris (Triticum vulgaris powder) - 40 gr.

  • Pieejamība: Pre-Order
  • 2.85€

Piegādes veidi

Apmaksas veidi