Dabiska kosmētika un izejvielas
  • Gurķu pulveris (Cucumis sativum powder) - 50 gr.

Gurķu pulveri iegūst no bioloģiski audzētiem gurķiem un to mizām ar „freeze dried” metodi tās izžāvējot  ļoti zemā temperatūrā- šis apstrādes veids ļauj saglabāt visas vērtīgās vielas, vitamīnus kā arī nodrošina pulvera uzglabāšanu, nemainot tā augstvērtīgo sastāvu.


Gurķu pulveris ir lielisks vitamīnu un minerālvielu avots- tas satur B grupas vitamīnus un kāliju, kas atvēsina ādu, veicina toksīnu izvadi, atsvaidzina, uzlabo mitruma līmeni āda, mazina iekaisumus, apsārtumus, veicina ādas mikrotraumu sadzīšanu, mazina poras un līdzsvaro ādas taukainību.


Gurķu pulveris ir brīnišķīga piedeva acu kompresēm un sejas maskām, jo atsvaidzina, mazina pietūkumu un kairinājumu.


Gurķu pulveri var lieliski izmantot ka piedevu sejas maskām (par pamatu izmantojot krēma, pieniņa vai želejas bāzi), mālu maskās, sajaucot ar ūdeni- acu kompresēm un tonikiem, nelielos daudzumos (līdz 3%) krēmos, pieniņos, fluīdos, kā arī taukainai galvas ādai paredzētos šampūnos.


Gurķu pulveris nav kairinošs, to izmanto kosmētikā koncentrācijā līdz 70%, šo pulveri nav vēlams karsēt un tas labi šķīst ūdenī.


Gurķu pulveris ir īpaši piemērots taukainai, kombinētai u normālai ādai, kā ari dehidrētas ādas kopšanai un acu kopšanai paredzētos līdzekļos.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Gurķu pulveris (Cucumis sativum powder) - 50 gr.

  • Pieejamība: 5
  • 3.60€


Piegādes veidi

Apmaksas veidi