Dabiska kosmētika un izejvielas
  • Kokosriekstu piena pulveris - 50 gr.

Kokosriekstu piena pulveri iegūst ar „freeze-dried” metodi no svaiga piena, kas gatavots izmantojot tiko novāktu kokosriekstu mīkstumu. Tas ir balts pulveris ar maigu kokosriekstu aromātu un garšu.


Kokosriekstu piena pulveris ir bagātīgs minerālvielu un vitamīnu avots – tas satur dzelzi, kalciju, magniju, kāliju un cinku, kā arī C, K un E vitamīnus, taukskābes un aminoskābes. Ādas kopšanā kokosriekstu pulveris ir brīnišķīga piedeva sejas un ķermeņa maskām, skrubjiem, mazgājošiem līdzekļiem, vannas bumbām un ziepēm, kā arī sausu, nespodru un bojātu matu kopšanai paredzētām matu maskām un šampūniem.


Kokosriekstu piens, kā piedeva kosmētikas līdzekļiem, ir piemērots visiem ādas tipiem, bet īpaši – sausai, jūtīgai, kombinētai, dehidrētai, „pelēkai” ādai, kā arī bērnu ādas kopšanai. Kokosriekstu piena pulveris labi šķīst ūdenī, bet to nav iespējams pilnībā izšķīdināt eļļās vai augu sviestos.


Kokosriekstu pienu, ja nepieciešams, var sildīt augstā temperatūrā, kosmētikā to izmanto koncentrācijā no 0.5% līdz 100%.


Kokosriekstu piena pulveris ir pārtikas kvalitātes produkts.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Kokosriekstu piena pulveris - 50 gr.

  • Pieejamība: 6
  • 1.70€


Piegādes veidi

Apmaksas veidi