Dabiska kosmētika un izejvielas
  • Anīsa ēteriskā eļļa (Pimpinella anisum) - 5ml
100% ēteriskā eļļa lietošanai kosmētikā. Anīsa ēterisko eļļu iegūst no anīsa sēklām ar tvaika destilācijas metodi. Šī mūžzaļā, aptuveni metru augstā krūma dzimtene ir Grieķija un Ēģipte, bet to plaši kultivē Indijā un Ķīnā, kā arī Spānijā un Meksikā.

Anīsu jau gadsimtiem ilgi izmantot tautas medicīnā kā līdzekli pret klepu, bronhītu un augšējo elpceļu saslimšanām, to plaši pielieto arī kulinārijā un dzērienu gatavošanā kā aromatizētāju un garšvielu. Anīsa tēja ir populārs līdzeklis pret kolikām, vēdera uzpūšanos, sāpīgām menstruācijām, tautas medicīnā to iesaka barojošām mātēm kā laktācijas veicinātāju.

Anīsa ēteriskajai eļļai piemīt antiseptiskas, pret spazmu, diurētiskas, stimulējošas īpašības un tā ir lieliska piedeva masāžas eļļām, lai noņemtu muskuļu saspringumu un sāpes, mazinātu klepu. Ādas kopšanas līdzekļos šai ēteriskajai eļļai piemīt baltinošas īpašības, anīsa eļļa uzlabo ādas stingrību, it īpaši novecojušai ādai.

Anīsam piemīt pret spazmu un gremošanas traktu veicinošas īpašības, tādēļ masāžas eļļa ar anīsa ēterisko eļļu (iemasējot to vēdera lejas daļā pulksteņa rādītāja virzienā) mazinās diskomfortu, vēdera pūšanos un sāpes.

Anīsa ēteriskā eļļa cilvēkiem ar jūtīgu ādu var izraisīt kairinājumu, tādēļ to ieteicams lietot nelielā koncentrācijā vai kombinēt ar citām ēteriskajām eļļām, piemēram, lavandas, apelsīnu, priežu, cipreses, kanēļa, krustnagliņu.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Anīsa ēteriskā eļļa (Pimpinella anisum) - 5ml

  • Pieejamība: 13
  • 2.40€

  • Bez nodokļa: 1.98€

Piegādes veidi

Apmaksas veidi