Dabiska kosmētika un izejvielas
  • Argirelina kapsulas - 5 gb.

Sastāvs INCI: Water (Aqua), Soybean (Glycine Soja) Oil, Acetyl Hexapeptide-8, Phenoxyethanol
Argirelina kapsulas ir lietošanai gatavs, ērts produkts, kas paredzēts ādas kopšanai, mitrināšanai, mīmikas krunciņu mazināšanai, elastības uzlabošanai un ādas priekšlaicīgas novecošanās profilaksei. Kapsulu sastāvā ir 10% argirelina peptīda.
Argirelins ir peptīds, jeb bioloģiski aktīva viela, kas sintezēta no dabīgiem proteīniem un tai piemīt izteikta pretnovecošanās iedarbība. 2013.gadā Spānijā tikai veikts pētījums, kura laikā tika pierādīta argirelina peptīda pozitīvā ietekme mīmikas krunciņu mazināšanā-  vecuma grupā no 35 līdz 45 gadiem pēc 15 dienu argirelina 10% maisījuma lietošanas krunciņas samazinājās par 17%, pēc 30 dienām par 27%.
Argirelins ir piemērots visiem ādas tipiem, tas neaizsprosto poras, nekairina ādu.
Argirelina kapsulas ieteicams lietot tīrā veidā, uzklājot to saturu attīrītai ādai, vai arī pievienojot sejas, ķermeņa, acu krēmiem.
Lietošana: katra sudrabotā kapsula satur caurspīdīgu serumu bez aromāta, kas ir paredzēts tiešai lietošanai uz attīrītas, viegli mitras ādas. Kapsulu ir ērti atvērt ar šķērēm.
Ieteicamais lietošanas biežums un laiks ir 2-5 reizes nedēļā, vēlams, vakaros. Pēc argirelina kapsulas lietošanas droši ādai var uzklāt arī krēmu vai sviestu atbilstoši ādas tipam un vajadzībām.
Pievienojot krēmiem vai citiem kosmētikas līdzekļiem (arī krēma, želejas bāzei), vienas kapsulas saturs būs pietiekams 15 ml produkta- kapsulas saturu iespiež istabas temperatūras kosmētikas līdzeklī, sajauc un tas ir gatavs lietošanai.
Kapsulas ir droši iepakotas, tās nav nepieciešams glabāt ledusskapī. Argirelina kapsulas nav ieteicams uzglabāt tiešos saules staros un tuvu karstuma avotiem (radiatoriem u.tml.)
Kapsulas nav paredzētas iekšķīgai lietošanai, uzglabājiet tās bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā!

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Argirelina kapsulas - 5 gb.

  • Pieejamība: Pre-Order
  • 3.50€

Piegādes veidi

Apmaksas veidi